fbpx
Penzion Žuhansta

Penzion Žuhansta

0.0/5 hodnocení (0 voleb)

Statek/penzion ŽUHANSTA nabízí mimořádnou osobní atmosféru pro pořádání společenských akcí středního typu (stoly se židlemi pro 30 osob). Nabízíme: nerušené soukromí, uzavřené prostory, velkou letní terasu, v zimě krb, snadná dostupnost, ubytování s maximální kapacitou 20 osob i možnost vlastního vaření.

Hledáte ubytování v západních Čechách nebo dokonce klidný penzion v západních Čechách? Pak jste na správném místě. Rodinný penzion Žuhansta nabízí kromě příjemného a levného ubytování i celou řadu možností pro pořádání společenské akcí či výletů po okolní přírodě (oblast řeky Berounky), která je na seznamu UNESCO.

Statek/Rodinný penzion Žuhansta u Plzně
Rodinný penzion Žuhansta je nově zrekonstruovaný statek, kde však bylo zachováno původní rozmístění hospodářských budov i s „plackovou“ klenbou z 19. století a velkou vstupní bránou. Maximální kapacita penzionu je 20 hostů. Hosté jsou zde ubytováni v prostorných pokojích, které jsou komfortně vybavené k maximální spokojenosti hostů. Penzion nabízí především příjemné ubytování v přírodě, kde se o vás postará milý a ochotným personál.

Ubytování v přírodě u Berounky
Statek/rodinný penzion Žuhansta se nachází v malebné vesničce Bušovice uprostřed západních Čech nedaleko Plzně. Obec je zcela obklopena krásnou a čistou přírodou v blízkosti řeky Berounky. Celá tato oblast (oblast Berounky) je chráněna Unescem. Vyžití zde najdou hosté všech věkových kategorií, rodiny s dětmi i hosté s rozmanitým okruhem zájmů. Od rekreace v přírodě, která je doslova „za rohem“, přes velké množství zámků, hradů, zřícenin až k moderním muzeím a divadlům. K nejznámějším patří plzeňská Synagoga nebo katedrála svatého Bartoloměje v Plzni s nejvyšší kostelní věží v celých Čechách (102,26 metrů). K neméně známým dále patří např. zámek Kozel, klášter Plasy či zřícenina Radyně. Zastáncům modernějších památek můžeme nabídnout pivovarské muzeum ve světově známém pivovaru Prazdroj, které je světovou jedničkou se svým pivem Pilsner Urquel. Plzeň, jako západočeská metropole, nabízí také svým návštěvníkům řadu denních či nočních podniků, a jiné, třeba i sportovní vyžití.

I milovníci golfu si zde přijdou na své. Šest kilometrů od penzionu se nachází nové (2004) 18ti jamkové golfové hřiště.

Adresa

  • Ulice: Bušovice 26
  • PSČ: 338 24
  • Město: Břasy 1

Kontakt

  • Telefon: 00420 608 514 289
  • E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.